Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. ×

Kms/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite V9.8

Share

Kms/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite Başarı Oranı  

393 members have voted

1. 1. Kms/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite Başarı Oranı Nasıl?

Recommended Posts

mephistooo2, 13 saat önce yazdı:

Online kms yöntemini denemişsiniz, online kms sunucuların bazıları sadece Windows 10 destekler, kmsinject yöntemi deneyin...

Şu fotoğrafı gördükten sonra da aklıma şu ihtimal geldi: Sizin sisteminizde windows aktivasyonu için kullanılan dosyalarda bir bozulma var, inject yönteminde de arıza verir diye düşünüyorum...

Yine de denemekle birşey kaybatmezsiniz...

KMS_Suite_v8.2 online ve inject 
AAct Portable-Network
KMSAuto Net - KMSAuto Lite
KMSPico 

bunların hepsini denedim olmadı. Format attım; Windows 8.1 Core kurdum. Kurduktan sonra aktifleştirdim.Güncellemeleri yaptım yeniden başlattım. Sonra yine etkinleştirin uyarısı çıktı. En son 3 ay once windows 8.1 kullanıyodum o zamanlar sorun yoktu anlamadım valla. 

Selam office 2016 retail olarak kurdum ve bu programla etkinleştirdim buraya kadar herşey çok güzel sıkıntı yok

Peki tam değilde örneğin sadece exel word olsun gibi seçerek kurma veya kurulu olandan bileşen kaldırma hakkında bir fikri olan varmı internette araştırdım ama sizin tavsiyelerinizi de alabilirmiyim 

Teşekkürler

• Editor
ULUMANITU_, 39 dakika önce yazdı:

Selam office 2016 retail olarak kurdum ve bu programla etkinleştirdim buraya kadar herşey çok güzel sıkıntı yok

Peki tam değilde örneğin sadece exel word olsun gibi seçerek kurma veya kurulu olandan bileşen kaldırma hakkında bir fikri olan varmı internette araştırdım ama sizin tavsiyelerinizi de alabilirmiyim 

Teşekkürler

Office 2016-2019 Retail sürümlerinde ayrı ayrı uygulama (sadece word, excell, powerpoint gibi) yükleyebilmek için aşağıdaki konuyu inceleyiniz:

cuneyt78, 3 saat önce yazdı:

hocam 8.3 gelir mi?

Şuan için aklımda birşey yok ve uygulama da sorunsuz çalışıyor...

Edited by mephistooo2
  • Like 1

• 2 hafta sonra ...
CEKİC@N, 1 dakika önce yazdı:

Abi Bununla Lisansladım Windowsu lakin netcad programı Çalişmiyor? Nasıl kaldırırım lisansı? Teşekkürler 

Netcad ve Windows birbirinden bağımsız şeyler. Lisansla alakası yoktur.

Emre028, 6 saat önce yazdı:

dijital aktivasyon mu yaptın kms mi ?

Çözdüm hocam netcad'in sürücüsü dijital imzalı olmadığı için okumuyor windows sınama moda aldım çözüldü sorun 

CEKİC@N, 2 dakika önce yazdı:

Çözdüm hocam netcad'in sürücüsü dijital imzalı olmadığı için okumuyor windows sınama moda aldım çözüldü sorun 

kms suite ile alakalı değildir demiştim. sorunun ortadan kalkmasına sevindim.

Öncelikle yapımda emeği geçenlerin eline sağlık. Benim sıkıntım şu şekilde; Kendi bilgisayarımda (Windows 10 yüklü) Office 2013 professional plus sürümünü etkinleştirmiştim v8 sürümüyle ve yaklaşık 3 aydır sorunsuz kullanıyorum. Ama bendeki office sürümünün aynısın kurulu olduğu okuldaki Win 7 yüklü bilgisayarda office 2013 sürümünü etkinleştirmede sorun yaşadım 2 defa.  Önce etkinleştiriyor ama sonrasında herhangi bir ofis belgesi açtığımda kurulum (daha doğrusu yapılandırma) ekranı geliyor ve bir süre sonra da "office software protection platform hizmeti başlatılamadı" hatası alıyorum.  Bütün işlemler geri sarıp iptal ediliyor ve ofis kurulum ve uygulaması kapatılıyor. Sonrasında ise ofisi bir daha kuramıyorum çünkü ne yaparsam bu hatayı alıyorum. Aklıma işletim sisteminin farklı olması geliyor sorun olarak. Acaba "office software protection platform hizmeti başlatılamadı" sorununu nasıl giderebilirim? Biraz uzun oldu ama yeterince anlaşılır olsun istedim. İyi çalışmalar dilerim.

djbugra, 23 dakika önce yazdı:

Öncelikle yapımda emeği geçenlerin eline sağlık. Benim sıkıntım şu şekilde; Kendi bilgisayarımda (Windows 10 yüklü) Office 2013 professional plus sürümünü etkinleştirmiştim v8 sürümüyle ve yaklaşık 3 aydır sorunsuz kullanıyorum. Ama bendeki office sürümünün aynısın kurulu olduğu okuldaki Win 7 yüklü bilgisayarda office 2013 sürümünü etkinleştirmede sorun yaşadım 2 defa.  Önce etkinleştiriyor ama sonrasında herhangi bir ofis belgesi açtığımda kurulum (daha doğrusu yapılandırma) ekranı geliyor ve bir süre sonra da "office software protection platform hizmeti başlatılamadı" hatası alıyorum.  Bütün işlemler geri sarıp iptal ediliyor ve ofis kurulum ve uygulaması kapatılıyor. Sonrasında ise ofisi bir daha kuramıyorum çünkü ne yaparsam bu hatayı alıyorum. Aklıma işletim sisteminin farklı olması geliyor sorun olarak. Acaba "office software protection platform hizmeti başlatılamadı" sorununu nasıl giderebilirim? Biraz uzun oldu ama yeterince anlaşılır olsun istedim. İyi çalışmalar dilerim.

bu araç ile bilgisayarınızda kurulu olan tüm office ürünlerini kaldırın.  Eğer bu araç office ürünlerini kaldıramazsa şuradaki yönergeleri takip edin.

Please register to see this content.
 Yeniden başlattıktan sonra güncel bir office 2013 yada office  2016 kurulumunu gerçekleştirin. Sonrasında tekrar lisanslamayı deneyin. Umarım sorununuz çözülür.

Arkadaşlar PC de Microsoft Office 2016 Pro Plus yüklü. Yaklaşık bir yıl KMS Suite ile aktivasyon yaparak kullandım. Ama bugün office programını açtığımda şöyle bir mesaj ile karşılaştım. " Microsoft Ofis uygulamasının  bu kopyası etkinleştirilmedi" Bu durumda ne yapmam gerekiyor. Lütfen detaylı anlatırsanız sevinirim. Çünkü bu tür işlemleri sık yapmadığım için sizin yanınızda çırak sayılırım. teşekkürler.

Tbey35, 10 saat önce yazdı:

Arkadaşlar PC de Microsoft Office 2016 Pro Plus yüklü. Yaklaşık bir yıl KMS Suite ile aktivasyon yaparak kullandım. Ama bugün office programını açtığımda şöyle bir mesaj ile karşılaştım. " Microsoft Ofis uygulamasının  bu kopyası etkinleştirilmedi" Bu durumda ne yapmam gerekiyor. Lütfen detaylı anlatırsanız sevinirim. Çünkü bu tür işlemleri sık yapmadığım için sizin yanınızda çırak sayılırım. teşekkürler.

yeniden akyivasyon deneyin olmazsa: ki bazen olmayabiliyor: OUninstall v1.6.exe programıyla office i tamamen sistemden kaldırıp temizleyin  resatart sonrası yeniden kurun

upload wdeyim bi dk.....

https://yadi.sk/d/jiaoRIOn00T2LA
https://drive.google.com/open?id=1v88l4GLX1q0sIqB-LjplY4bLqhSC3zBD

en yenisini -şuradan indirip kurun

https://www.tnctr.com/topic/140799-microsoft-office-2003-2007-2010-2013-2016-2019/page/40/?tab=comments#comment-2061509

Edited by efe34

çok uzun süredir şöyle bir sorun yaşıyorum office 2016 son sürüm kuruyorum pclere aktivasyon için sizin programınızı açık aktive et dediğimde vlden retail e cevirirken 16 dan 19 a ceviriyor ,mesela word u açıp hesap kısmına giriyorum office 2019 olarak görünüyor , halbuki yüklediğim office 2016 

Merhabalar.  Pc de yaklaşık bir yıldır kullandığım M.Office 2016 Pro Plus' ı son açtığımda Lisans Etkinleştirilmesini istedi.  Ben de M.Office kaldırdım. Artıklarını da bir program ile temizledim. Bir siteden indirdiğim M.Office Pro 2016 VL programını yükledim. Ve KMS-Suite ile aktive etmek istedim. Bir yere kadar geldikten sonra " Windows Aktivasyon Devredışı " şeklinde bir mesaj gelerek aktivite başarısız oluyor. Bunun nedeni acaba nedir?

• Editor
Tbey35, 10 saat önce yazdı:

Arkadaşlar M.Office 2019 u aktivite işlemine başlarken şöyle bir mesaj çıkıyor " Can't find the KMS-Server (Is it launched?) " bunun sebebini bilen var mıdır?

Başka bir KMS uygulaması kullanıyor olabilir misiniz?

Buradaki KMS Suite uygulamasını kullanırken bir gif veya kısa bir video çeker misiniz?

"Can't find the KMS-Server (Is it launched?) " yazısı ne oluyor da ekrana çıkıyor görmek ve anlamak istiyorum..

mephistooo2, Bir saat önce yazdı:

Başka bir KMS uygulaması kullanıyor olabilir misiniz?

Buradaki KMS Suite uygulamasını kullanırken bir gif veya kısa bir video çeker misiniz?

"Can't find the KMS-Server (Is it launched?) " yazısı ne oluyor da ekrana çıkıyor görmek ve anlamak istiyorum..

Önce KMS Suite kullandım. Bir yere kadar gelip WİNDOWS AKTİVASYON DEVRE DIŞI şeklinde bir satır geldikten sonra , aktivite işlemi başlatılıyor diyor ve sonra da aktivite işlemi başarısız oldu diyor. Bu nedenle dediğiniz gibi başka programlar da denedim ve belirttiğim hatayı aldım. Ancak ondan evvel KMS Suite bir türlü aktivite etmedi. Sanırım asıl sorun windowsda. Çünkü daha önce aktivite işlemini KMS Suite ile yapmıştım. Teşekkürler 

Tbey35, Bir saat önce yazdı:

Önce KMS Suite kullandım. Bir yere kadar gelip WİNDOWS AKTİVASYON DEVRE DIŞI şeklinde bir satır geldikten sonra , aktivite işlemi başlatılıyor diyor ve sonra da aktivite işlemi başarısız oldu diyor. Bu nedenle dediğiniz gibi başka programlar da denedim ve belirttiğim hatayı aldım. Ancak ondan evvel KMS Suite bir türlü aktivite etmedi. Sanırım asıl sorun windowsda. Çünkü daha önce aktivite işlemini KMS Suite ile yapmıştım. Teşekkürler 

farklı sürüm numaralarına göre uyarsızlık oluşabılır kms kalıntısı yok ise biyerde bişeyi gözden kaçırıyorsunuz

birde bununla lisanslamayı deneyın

On 5/28/2018 at 8:47 PM, mephistooo2 said:

Windows 10 aktivasyon çalışmaları bundan sonra KMS/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite uygulaması adında bu konudan yayımlanacaktır.

DESTEKLEDİĞİ MICROSOFT ÜRÜNLERİ:
Window 7 Pro / Enterprise
Windows 8 / 8.1 / 10 (desteklenmeyen sürümler aşağıda belirtilmiştir.)

Windows Server 2008 / 2012 / 2012 R2 / 2016 / 2019 (desteklenmeyen sürümler aşağıda belirtilmiştir.)
Office 2010 / 2013 / 2016 / 2019
sürümlerini destekler. 

-------------------------------------------------

KMS/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite v8 toplamda 4 farklı yöntemden oluşmaktadır.

KMS Inject - Dijital Aktivasyon - KMS 2038 - Online Aktivasyon Yöntemleri

(WinDivert yöntemi, Windows 10 v1809 sürümünden itibaren sağlıklı çalışmadığı için v8 sürümüne dahil edilmemiştir ve
sonraki sürümlere de dahil edilmeyecektir.)

Bilgisayarınızda RETAIL Office sürümleri yüklü ise KMS Suite aktivasyon işlemine başladığında otomatik olarak Office ürünleri
için VOLUME Lisans sertifikalarını yükleyecektir.

KMS.png.24cc971ac1c0d841cbf2b96391dcb385.png

RAR Şifre

(RAR'dan çıkartmak için Winrar v5x kullanmanız gerekmektedir.)

RAR şifresini kopyalamadan yazarak girin.

www.tnctr.com

Link:

(Turkish / Türkçe)

(English / İngilizce)

NOT: Lütfen tüm yazılanları okuyunuz !!!

Piyasaki diğer KMS uygulamalarına göre tüm yöntemleri içinde barındıran, sıfır virüs uyarısı alan ve başarı oranı % 100 olan en temiz KMS uygulamasıdır... ?

KMSInject yöntemine ait dll dosyaları virustotal sonuçları (27 Nisan 2019) :
x64 KMS.dll

x86 KMS.dll

Dijital & KMS38 Aktivasyon yöntemine ait exe ve dll dosyaları virustotal sonuçları :
gatherosstate.exe (15 Eylül 2019)

slc.dll (15 Eylül 2019)

Aktivasyon Tipi                 Desteklenen Ürünler                                                                        Aktivasyon Süresi
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dijital Lisans                          -  Windows 10                                                                                       -  Kalıcı
KMS38 Lisans                      -  Windows 10 / Server                                                                     -  2038 yılına kadar
KMS Lisans                            -  Windows 7 (VL) / 8 / 8.1 / 10 /  Server / Office (VL)    -  180 günlük lisans (kalıcı lisans için KMS Görev Zamanlamanın etkinleştirilmesi gerekiyor)
Online KMS Lisans            -  Windows 7 (VL) / 8 / 8.1 / 10 /  Server / Office (VL)    -  180 günlük lisans (kalıcı lisans için KMS Görev Zamanlama gerekir, bu seçenek betikte yok)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DESTEKLENMEYEN MICROSOFT ÜRÜNLERİ:

Windows ve Office ürünlerinin aşağıda yazılan sürümleri KMS Inject, KMS2038 ve dijital yöntemleri tarafından desteklenmez.

•    Office Retail (Volume Lisans sertifikaları yüklendiği takdirde desteklenir)
  •    Windows 7 (Starter, HomeBasic, HomePremium, Ultimate)  
  •    Windows 10 (Cloud S, Professional Single Language)  
  •    Windows Server (Server Foundation, Storage Server, Home Server 2011)

Piyasadaki hiçbir KMS ve dijital aktivasyon uygulaması bu sürümleri desteklemez.

KMS (Inject) AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:

Bu yöntem sayesinde aktivasyon işleminin gerçekleştirilmesini sağlayan C:\Windows\system32\ dizinindeki "SppExtComObj.exe" dosyasına inject (aşılama) yöntemiyle sanallaştırılmış KMS sunucusuna bağlantı sağlanır, böylece işletim sistemi gerçek bir lisans sunucusuna bağlandığını varsayarak lisans işlemini gerçekleştirir.

Antivirüs uygulamaları aktivasyon dosyalarını zararlı olarak gösterebilir.

Inject yöntemi % 100 temizdir (en azından şimdilik)

DİJİTAL AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:

Windows 10 için dijital aktivasyon , Windows yüklü PC'lerde donanım değişikliği sonrası tekrardan aktivasyonun kolay bir şekilde geri sağlanabilmesi için Microsoft tarafından sadece Windows 10 için  geliştirdiği bir yöntemdir.

KMS yönteminde nasıl lisans sunucusu sanallaştırılıyorsa, bu yöntemde de PC'nizde sanki bir donanım değişikliği olmuş gibi dijital aktivasyon gerçekleştiriliyor.

Windows 10 dijital lisans aktivasyon yöntemi MDL'den s1ave77 kullanıcısına aittir (kendisine teşekkürler).

Bu yöntem internet bağlantısına ihtiyaç duyar ve kalıcı bir aktivasyon sağlar.

Sadece Windows 10 için geçerlidir, tüm sürümlerde çalışır.

Şu ana kadar bilinen antivirüs uygulamaları bu yönteme ait dosyaları zararlı olarak görmemiştir.

KMS 2038 AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:

Windows 10 KMS 2038 aktivasyon yöntemi MDL'den s1ave77 kullanıcısına aittir (kendisine teşekkürler).

Bu yöntem sayesinde Windows 10 ürününüzü 2038 yılına kadar lisanslı kullanabilirsiniz.

Şu ana kadar bilinen antivirüs uygulamaları bu yönteme ait dosyaları zararlı olarak görmemiştir.

Bu yöntem için internet bağlantısı gerekli değildir.

ONLINE AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:

İnternette bazı hayırsever kullanıcıların ? (çoğunlukla Çinliler ?) kendi KMS sunucularını herkese açık şekilde yayınlamaları sonucu Windows ve Office ürünlerini 180 gün boyunca lisanslı kullanabilirsiniz.

BİLİNMESİ GEREKENLER:

• KMS Suite uygulamasını ya masaüstünde ya da herhangi bir diskin kök dizininde çalıştırın... Uzun uzun isimleri olan klasörler içinden ve klasör içindeki klasör içinden çalıştırmayın...
  • Bilgisayarınızda RETAIL Office yüklü ise aktivasyon sorgusunda sonuç gözükmeyebilir.
  • Inject ve Online yöntemlerinde normal etkinleştirme esnasında Windows ve Office ayrı ayrı etkinleştirilebilirken KMS Görev Zamanlama modülünde ve $OEM$ Aktivasyon seçeneğinde Windows ve Office birlikte etkinleştirilir.

BİLİNEN HATALAR:

KMS Suite uygulaması, RETAIL ve OEM Windows 7'de çalıştırıldığında, bazen (her zaman değil ) Office ürünlerini algılayamıyor ve etkinleştiremiyor. Böyle bir durumda, Script dosyasını kapatıp açın ve yeniden etkinleştirmeyi deneyin.

Versiyon Değişiklikleri:

Reveal hidden contents

v8.2:

- KMS Online ve KMS Inject yöntemleri için RETAIL Office sürümlerinin aktivasyon işlemi esnasında otomatik olarak VOLUME lisans sertifikalarının yüklenebilmesi özelliği getirildi.

v8.1:

- Tüm CMD betik dosyalarında katılımsız parametrelerin çalışmasına engel olduğu için "Güvenilir Yükleyici" (Trusted Installer) hakları kaldırıldı.

- KMS Suite menüsü için gerekli olan tüm dosya ve klasörler TXT formatında sıkıştırıldı. ()

v8:

- Inject yönteminde 1 was unexpected at this time hatası düzeltildi .

v7.9:

- Tüm yöntemlerde CMD betik dosyaları "Güvenilir Yükleyici" (Trusted Installer) haklarıyla çlışacak şekilde düzenlendi.

- Tüm yöntemlerde CMD betik dosyalarında kozmetik değişiklikler yapıldı.

v7.8:

- Inject yönteminde Windows ve Office aktivasyonu ayrı ayrı yapılamıyordu, bu hata giderildi.

- İngilizce Inject yönteminde $OEM$ aktivasyonun çalışmaması hatası giderildi.

v7.7:

- Windows 10 Pro sürümünde Digital yöntemin aktivasyon gerçekleştirmemesi sorunu tamamen giderildi.

- Digital ve KMS 2038 yöntemleri için etkinleştirme işlemi esnasında gerekli Windows servislerinin düzgün çalışıp çalışmadığına dair kontrol ve değiştirme kodları eklendi.

- Inject yönteminde Windows ve Office ürünlerini ayrı ayrı etkinleştirebilmek için kodlar yeniden düzenlendi.

- Aktivasyon sorgu kodları elden geçirildi.

- Tüm yöntemlerde cmd betiklerinde bazı iyileştirmeler yapıldı.

v7.6:

- IotEnterprise için Dijital aktivasyon desteği eklendi.

- Tüm yöntemlerde cmd betiklerinde bazı iyileştirmeler yapıldı.

v7.5:
- KMS38 yöntemi için Windows SKU ID ve Application ID temizleme komutları eklendi. Böylece KMS38 yöntemi en stabil hale getirildi.

- Aktivasyon durum kontrol kodları baştan yazıldı. Tüm hataları giderildi.

v7.4 :
- KMS38 yöntemi LTSB/C ve diğer Windows sürümlerinde aktivasyon işlemini gerçekleştirmiyordu, bu hata giderildi.

v7.3 :
- Aktivasyon durum kontrol seçeneği iyileştirildi. Artık makinada yüklü tüm Office ürünlerinin aktivasyon durumu kontrol edilebiliyor.  (Önceki sürümlerde sadece bir Office ürününün aktivasyon durumu görüntülenebiliyordu.)

v7.2 :
- Dijital ve KMS 2038 yöntemi için gerekli olan slc.dll dosyası retail (dijital) ve volume (KMS 2038) sürümleri için tek dosya şeklinde düzenlendi.

v7.1 :
- KMS Inject ve Dijital yöntemlerde $OEM$ aktivasyon için katılımsız parametre iyileştirildi.

- KMSInject yönteminde görev zamanlama seçeneğinde otomatik etkinleştirme parametresi iyileştirildi.

v7 :
- KMS Inject ve Online yöntemlerinde, Windows ya da Office sürümünde KMS istemci ürün anahtarı yüklü değilse uygulama sadece ürün anahtarı yüklüyor, etkinleştirme yapmıyordu, bu hata giderildi.

v6.9 :
- Dijital ve KMS 2038 yöntemlerinde etkinleştirme esnasında ClipSVC token dosyasının otomatik temizlenmesi kodu eklendi. Böylece dijital ve KMS 2038 yöntemleriyle etkinleştirilmiş bir PC'nin imajı başka bir donanıma ait makinaya yüklendiğinde etkinleştirilememe sorunu giderilmiş oluyor.

- KMSInject yönteminde görev zamanlama seçeneğinde otomatik etkinleştirme tetiklemesi iyileştirildi.

- KMSInject yönteminde Office 2019 ürünlerini etkinleştirme işlemi iyileştirildi.

v6.8 :
- Dijital ve KMS 2038 yöntemi için gerekli olan slc.dll dosyası retail (dijital) ve volume (KMS 2038) sürümleri için iki ayrı dosya şeklinde düzenlendi.

v6.7 :
- KMSInject yönteminde Office 2019 ürünlerini etkinleştirmeme sorunu giderildi.

v6.6 :
- KMSInject yöntemine ait dll dosyaları yeniden kodlandı. Şuan itibariyle sıfır virüs uyarısı alıyor.

- Dijital ve KMS38 yöntemine ait gatherosstate.exe ve slc.dll dosyaları tarafımca modlanmıştır. Şuan itibariyle sıfır virüs uyarısı alıyor.

- Bütün cmd betiklerinde bazı iyileştirmeler yapıldı.

v6.5 :
- WinDivert yöntemi kaldırıldı. (Windows 10 v1809 sürümünden itibaren sağlıklı çalışmıyor)

- Aktivasyon durum kontrol seçeneği iyileştirildi.

- Online ve Inject Aktivasyon yöntemlerinde ürün anahtarı yükleme işlemi geliştirildi.

- Online Aktivasyon yöntemi için 2 adet sunucu eklendi.

- Bütün cmd betiklerinde bazı iyileştirmeler yapıldı.

v6.4 :
- WinDivert yönteminde sahte virüs uyarıları en aza indirildi.

v6.3 :
- WinDivert ve Inject yöntemlerinde ürün anahtarı yükleyememe sorunu giderildi.

v6.2 Repack :
- Bazı kozmetik düzeltmeler yapıldı, lütfen tekrar indirin :)

v6.2 :
- WinDivert yönteminde KMSClient.exe bulunamadı hatası düzeltildi.

- KMS Görev Zamanlama işleminden sonra etkinleştirme esnasında ürün anahtarı yüklenemedi/bulunamadı hatası düzeltildi.

v6.1 :
- KMS 2038 yöntemi eklendi. Bu yöntem sayesinde Windows 10 ürününüzü 2038 yılına kadar lisanslı kullanabilirsiniz. Server sürümler dahil Windows'un tüm sürümlerinde aktivasyon işlemi başarılı olur.

- CMD arayüzünde kullanılan renk kodları Windows 10 öncesi sürümlerde desteklenmediğinden (Windows 8/8.1/7 vb.) KMS Suite çalıştırıldığında arayüz bozuk gözüküyordu, bu bozukluk içim işletim sistemi kontrolü eklendi.

- KMS Online aktivasyon yönteminde KMS sunucu seçimi otomatik hale getirildi.

v6 :
- KMS İnjekt ve KMS WinDivert yöntemleri için KMS 2038 tespit desteği eklendi. (İşletim sistemi eğer KMS 2038 yöntemi ile etkinleştirilmişse Windows etkinleşme atlanır ve varsa sadece Office sürümleri etkinleştirilir.)

- KMS İnjekt ve KMS WinDivert yöntemleri için KMS Görev Zamanlama fonksiyonunun çalışma sistemi iyileştirildi.

v5.9 :
- İnjekt yönteminde KMS Görev Zamanlama işlevinin çalışmama sorunu giderildi.

v5.8 :
- Office 2016 ve Office 2019 ürünleri için yeni kayıt defteri değerleri eklendi.(KMS yöntemleri, Office 2019 için tam uyumlu hale getirildi.)

- Inject yönteminde KMS.dll dosyaları yeniden kodlanarak Windows 10, Server ve Office 2019 sürümleri için ePID desteği eklendi. (teşekkürler abbodi1406 [MDL])

x64 KMS.dll:
x86 KMS.dll:

v5.7 :
- WinDivert yöntemindeki 32bit KMSClient dosyasındaki yanlış virüs uyarıları kaldırıldı.

- Bütün yöntemlerdeki cmd betiklerinde daha sağlıklı çalışabilmesi için küçük değişiklikler yapıldı.

(NOT: KMS uygulaması şu haliyle en yaygın kullanılan antivirüs uygulamaları tarafından temiz görülmektedir.)

v5.6 :
- Inject yönteminde KMS.dll dosyaları yeniden kodlanarak 32bit sistemlerde Office etkinleştirme sorunu giderildi. (teşekkürler abbodi1406 [MDL])

x64 KMS.dll:

x86 KMS.dll:

- Office 2016 ve 2019 ürünleri için RETAIL sürümden VOLUME sürüme çevirmek için script eklendi. (Office versiyonlarının KMS ile etkinleştirilebilmesi için VOLUME sürüm olması gerekmektedir.)

- $OEM$ klasörünün masaüstüne çıkarılma yöntemi değiştirildi. (Önceki versiyonlarda $OEM$ klasörü sfx/exe formatında idi, bu da antivirüs uygulamalarının $OEM$ dosyasını zararlı görmesine sebep oluyordu)

v5.5 :
- Windows Server 2019 için yeni GVLK ürün anahtarları eklendi.

v5.4 :
- KMS Inject yönteminin dll dosyaları yeniden kodlandı ve sahte virüs uyarıları kaldırıldı. (teşekkürler Mouri_Naruto [MDL])

x64 KMS.dll:

x86 KMS.dll:

v5.3 :
- Office 2019 ürünü için yeni GVLK ürün anahtarları eklendi.

v5.2 :
- Online aktivasyon yöntemi eklendi.

v5.1 :
- Dijital aktivasyon yöntemi için gerekli olan .dll dosyaları yeniden kodlama neticesinde en düşük boyuta getirildi. (teşekkürler angelkyo [nsnaeforums])

- Dijital aktivasyon yönteminde Microsoft’un yeni piyasaya sürdüğü Server RDSH (Remote Desktop Session Host) desteği eklendi. (test amaçlı)

- Inject yönteminde Office sürümleri kalıcı etkinleştirildiği halde KMS ile tekrardan etkinleştiriliyor ve Office kalıcı lisansı kayboluyordu, bu hata giderildi.

- Inject yönteminde $OEM$ aktivasyonun etkinleştirmemesi sorunu giderildi.

- WinDivert yöntemi için gerekli olan .dll dosyaları v1.4.1 sürümüne güncellendi.

- WinDivert yönteminde nadiren Office sürümleri etkinleştirilmiyordu, bu hata giderildi.

- WinDivert yönteminde Office sürümleri kalıcı etkinleştirildiği halde KMS ile tekrardan etkinleştiriliyor ve Office kalıcı lisansı kayboluyordu, bu hata giderildi.

- WinDivert ve Inject yöntemlerinin etkinleştirme sorgusu geliştirildi.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Daha önceki konuya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

paassword for rar anyone and how use for office 2019 please help

• mephistooo2 changed the title to Kms/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite V9.8
  • sk8er_boi unfeatured and featured this topic