Jump to content

Antivirüs Tavsiye

anrsg
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar standart ev kullanıcısıyım sizden antivirüs tavsiyesi istiyorum daha önce eset kullanıyordum ama sıkıldım artık farklı antileri denemek istiyorum win 10 uyumlu antilerden hangisini önerirsiniz.

Bitdefender ve kaspersky bu ikisinin en yeni sürümlerini kullananlar var mı eskiden çok kasıyorlardı şimdide öyleler mi.

Ayrıca Comodo ve Webroot'un da bulut koruması var (Bulut koruma sanırım net olmadan bi işe yaramıyor ama özellikle ram ve işlemci kullanımı diğerlerinden daha düşük.) Bana normal kullanımdan farkını söylebilir msiniz.

İstediğim antivirüs çok fazla kasmayacak internetten öyle çok fazla irleyler indirmem ama çok fazla takılıyorum çoğu zaman bilmediğim sitelerede giriyorum oyüzden özellikle internet koruması iyi olan önerbileceğiniz anti var mı?

SİSTEMİM İ5 işlemci ve 4GB ram var

Bir saat önce, anrsg yazdı:

avira free tam koruma sağlayacak mıdır. Bi dünya kredi kartı işlemi yapıyorum.Tam güvenlik sağlar değil mi

Please register to see this content.

mayıs ayı virüs programları karşılaştırması siz karar verin hocam isterseniz yukardan nisana filanda bakabilirsiniz.

Windows defender kullanın ufak bir reg kaydıyla piy özelliğinide devreye sokabilirsiniz (piy= potansiyel istenmeyen yazılım) emin olun burda adı geçen bir çok antivirüsten çok daha iyi koruma sağlıyor performansı kesinlikle düşürmüyor şiddetle tavsiye ediyorum bizzat test edebilirsiniz.Ama yetersiz kalır derseniz ekstradan avast free yüklerseniz 1 den fazla korumayla güvenliği arttırmış olursunuz kolay gelsin.

2 saat önce, montevo yazdı:

beleş dizayn oalrka comodo öneririm. lisanslı olarak avg ve kaspersky ek oalrak rouge killer,sen tarayınca çalışır antivirüs gibi değil, gibi araçlar kullanman da yararlı oalcaktır.

Rogue killer,adwcleaner,junkware remove tool(jrt),ultra adware killer düzenli kullanıldıklarında çok faydalı yazılımlar bunlarıda tavsiye edebilirim 15 günde 1 tarama yaptırın çok  faydasını göreceksiniz.

Edited by RaZoRWounD
ekleme
  • Like 1

22 saat önce, MehmetYildiz yazdı:

8$'a buradan lisans aldım. Sorunsuz kullanıyorum :)

Lisans sadece Avustralya ülkesinden etkinleştirilebiliyor. Bu yüzden bir defaya mahsus etkinleştirme yapmak için VPN ile konumu Avustralya yapmak gerekiyor.

Hocam neden bu kadar ucuza satıyorlar burada anlamadım bir yamukluk falan olmaz dimi :) 

13 saat önce, Celest yazdı:

Hocam neden bu kadar ucuza satıyorlar burada anlamadım bir yamukluk falan olmaz dimi :) 

Bölgesel lisans olduğu için sanırım :) Donanımhaber'de bir çok kişi alınca bende aldım. Bir buçuk aydır bir sorun olmadı bakalım :D

Hatta formattan sonra lisansı kullanıp anti virüsü tekrar etkinleştirdim sorunsuz.

• 1 ay sonra...

Kesinlikle Kaspersky Internet Security. Nedenlerini açıklayayım:

1- Bilgisayarda performansı çok zorlamıyor ve Türkçe.

2- Virüs veri tabanı geniş ve sürekli güncelleniyor (bazen 1-2 dakikadan bile kısa).

3- Deneme süresi uzun. 45 gün. Denersin beğenmezsen başka programa bakarsın.

4- ÜCRETSİZ 1 YILLIK YASAL LİSANS veriyor. Nasıl mı? 

(goo ile .gl  arasındaki boşluğu silin) adresinden deneme sürümünü indiriyorsunuz. Sonra My Kaspersky hesabınızı ücretsiz olarak oluşturuyorsunuz. Kaspersky Internet Security programını açıyorsunuz. Pencerenin altında My kaspersky 'a tıklıyorsunuz. Gelen pencerede Facebook ve Tweeter rasminin altında bağlatı alın 'a tıklayın. Size vereceği linki arkadaşlarınıza gönderin. Bu linkten arkadaşlarınızın her indirmesi size 5 puan verir. Üstelik siz kurunca 21 puanla başlıyorsunuz. 50 puanınız olunca 1 yıllık lisans kodunu size verecek. Ve tamamdır.  Ben 4 senelik bonus kazandım (1+1+1+1yıl)

Edited by @zlatan@
  • Like 1