Jump to content

Ms Office 2003-2016 3in1 Lite Sürümler

karadurak
 Share

Recommended Posts

senacobain, 9 saat önce yazdı:

Hocam elinize sağlık çok iyi bir çalışma olmuş. Lakin hiçbir sürümde yazım denetimi ve türkçe dildesteği bulamadım. Zaten Türkçe denetim olmadığını belirtiyor, düzeltme imkanınız varsa çok güzel olur.

merhaba, Yazım denetimi ve Türkçe dil desteği 2013 yok 2016 nın da x86 versiyonunda yok x64 versiyonunda var. Diğerlerinde hem denetim hem de eş anlamlılar sözlüğü çalışmaktadır.

eEePwJ.png

bxRqT9.png

djbugra, 4 saat önce yazdı:

Hocam öncelikle emeğinize sağlık. Merak ettiğim bir nokta var. Sizin sürümleriniz neden/nasıl bu kadar az yer kaplıyor? Piyasadaki diğer sürümler 2-3 gbden az değil. Fark ne tam olarak? Güncellemeler mi yok?

Güncellemeler mevcut 2020 aralık ayına kadar :)  aradaki fark minimum dosya ve kayıt ihtiyaçlarının belirlenip en düşük kaynaklar ile çalışabicek duruma getirilmiş olmasıdır . 

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
erden_15, 31.01.2021 - 00:11 yazdı:

Bazı office paketlerinde örneğin office 2010 sürümünde setup.cmd 'deki bu "if /i "%Processor_Architecture%%Processor_Architew6432%" equ "x86" exit" kod 32 bit sürümlerine kurulumu engelliyor haberiniz olsun.

kontrol edecegim bildirim için teşekkürler

fba44, 3 saat önce yazdı:

ustam 2016 yı kaldırınca başlat görev çubuğu menüsü bozuluyor. bazenleri startisback vs yükleniyor ama çoğu zamanda yüklenmiyor. bir çözümün var mı bunun için 

biz o sorunu çözmüştük. 2016 x86 da mı yapıyor yoksa x64 de mi tekrar bakayım

• Thanks 1

ek olarak eklemiş olduğum resimlere bakarsanız sorunumu anlamış olursunuz.. kuruluyor fakat çalışmıyor

ikinci ve üçüncü sorum olarak

Please register to see this content.

2.sorum= eklediğim görsel de kırmızı olarak gözüken 2 adet eklentiyi/uygulamayı virüs olarak gördü ve sildi diğerlerini silmedi sorun yok. neden bu ikisinde birşey görüyor virüs programı ?

3.sorum= eklediğim görsel de yanında tik bulunan ve silinmiş olarak gözüken (tam ortadaki 2016 versiyonu) rar'dan tekrar çıkartıp kurulum yaptığımda sorunsuz kuruluyor fakat diğer 2016 çalışmıyor (yukarıdaki iki görsel de hata verdiği gibi)

sorunların çözümü nedir ? 

• 2 hafta sonra ...
salihy54, 11.03.2021 - 00:12 yazdı:

ek olarak eklemiş olduğum resimlere bakarsanız sorunumu anlamış olursunuz.. kuruluyor fakat çalışmıyor

2.sorum= eklediğim görsel de kırmızı olarak gözüken 2 adet eklentiyi/uygulamayı virüs olarak gördü ve sildi diğerlerini silmedi sorun yok. neden bu ikisinde birşey görüyor virüs programı ?

3.sorum= eklediğim görsel de yanında tik bulunan ve silinmiş olarak gözüken (tam ortadaki 2016 versiyonu) rar'dan tekrar çıkartıp kurulum yaptığımda sorunsuz kuruluyor fakat diğer 2016 çalışmıyor (yukarıdaki iki görsel de hata verdiği gibi)

windows 8 üzerinde mi tst yaptınız hangi sürüm tam olarak ?

• 2 hafta sonra ...
karadurak, 22.03.2021 - 20:05 yazdı:

windows 8 üzerinde mi tst yaptınız hangi sürüm tam olarak ?

windows 10 üzerinde test ettim 2 eklentiyi ve 1 tane office 2016 yı virüs olarak gördü.

windows 8.1 de "microsoft office 2016 pro plus 3in1 4" kurulunca hatalı kuruluyor. 

salihy54, 7 dakika önce yazdı:

windows 10 üzerinde test ettim 2 eklentiyi ve 1 tane office 2016 yı virüs olarak gördü.

windows 8.1 de "microsoft office 2016 pro plus 3in1 4" kurulunca hatalı kuruluyor. 

Win10 test ediyorum ve sürekli de kullanıyorum herhangi bir sorunla karışlaşmadım ama  8.1 de bazı kurulum hatası var onu not almıştım henüz bakamadım

virüs olarak görmesi cmd dosyalarından kaynaklanabilir exe yi klasöre çıkarıp taratın hangi dosyaları virüs olarak gördüğünü bana bildirebilirsiniz.

• Like 1

• 1 ay sonra...
gorgodilla, 05.01.2021 - 02:10 yazdı:

Belki sorulmuştur, sayfaları okudum bulamadım. Acaba office 2019 sürümü de olacak mı? Yapacak mısınız?

Aynen 2019 u şiddetle bekliyoruz win10 için en uygun oluyor kullanıyoruz, umarım arkadaş yapabilir.

Edited by serdarcavusoglu1

Sadece Word, Excel, PowerPoint içeren, Türkçe, İngilizce, Almanca dilleri seçimli Lite Office 2019 yapabilirseniz harika olur. Lazım oldukça mevcut Office Lite 2016 sürümünü kullanıyorum. Gerçekten çok az yer kaplıyor ve fazlasıyla iş görüyor.. Teşekkürler.

• 5 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...
salihy54, 11.03.2021 - 00:12 yazdı:

Kurulduktan sonra çalışmama sorunu bende de olmuştu. Aşağıdaki visual c++ paketini kurunca çalıştı. Siz de deneyin. Belki çözülür.

https://www.tnctr.com/topic/205270-visual-c-redistributable-aio-installer/