Jump to content

Windows-8.1pro X64 Nisan 2021 / Windows 10 Home Sl 21h1 19043.906 X64

amd_turkey
 Share

Recommended Posts

10 pro entegre edilemez miydi ? bir de neden home single language kullanıldı. özel bir sebebi var ise bilgilendirir misiniz ? pro sıkıntılı sistem vs mi yoksa bilgi verir misiniz ? güzel bir sistem olmuş elinize sağlık şimdiden denemek için indiriyorum

Açıkcası soruyu bekliyordum :)

Apaçık cevaplayayım üşengeçlik ve zaman öncelikle.

Windows 8.1 hazırlamak uğraştırdı. 10 pro için tekrar hazırlamayı gözüm yemedi. Halihazırda home sl hazırlamış olduğum için onu kullandım.

Nedense Windows 10 için,  home sürümü,  pro ya göre daha seri geliyor bana.. 

Hocam emeğiniz için çok teşekkür ederim,müsaadenizle bir sorum olacaktı bu iki sistemi hangi program ile birleştirdiniz mevcut programlar wim dosylarını birleştirebiliyor esd sistemleri bir araya getiren programın adını yazabilirmisiniz varsa paylaşabilirmisiniz.

• Like 1

aşağıdaki komut ile birden fazla wim dosyasını esd olarak sıkıştırmanız mümkün.. Mesela ben 10 ve 8.1 için olanı yazdım.

Alt satırına dilediğiniz şekilde ekleyebilirsiniz (dosya yol  ve isimlerini düzelteceksiniz)

Dism /Export-Image /SourceImageFile:D:\install10.wim /SourceIndex:1 /DestinationImageFile:D:\install.esd /Compress:recovery
Dism /Export-Image /SourceImageFile:D:\install81.wim /SourceIndex:1 /DestinationImageFile:D:\install.esd /Compress:recovery

• Thanks 1

• amd_turkey changed the title to Windows-8.1pro X64 Nisan 2021 / Windows 10 Home Sl 21h1 19043.906 X64

@amd_turkeyellerine sağlık üstadım yapılan ince ayarlar ve metro arayüzün gereksiz eklentilerinin silinmesine kadar gayet yerinde ve başarılı işler yapılmış. :hi:

Bir ricam var eğer kalıp esd siz elinizde varsa zahmet olmazsa windows 8.1i upload edebilirmisiniz? :blush: (malum windows 7 ve 8.1 sürümleri zayıf özellikli ve nitekim eski bilgisayarlara gerekli oluyor genellikle. Bunlarda da esd biliyorsunuz baş belası ) :rolleyes2:

Edited by Senkron2
  • Like 1

Senkron2, 5 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ederim gerçekten hakkınız ödenmez saygılar, sevgiler üstadım. :give_rose:

Saygılar bizden.. 

Sizden birşey rica etsem, elinizde kurulum keyi sormayan, ya da atlanabilen windows 8.1 boot.wim i var mı?

• Like 1

amd_turkey, 6 dakika önce yazdı:

Saygılar bizden.. 

Sizden birşey rica etsem, elinizde kurulum keyi sormayan, ya da atlanabilen windows 8.1 boot.wim i var mı?

Buyur üstadım key istemiyor 

Please register to see this content.

• Like 1

Senkron2, 9 saat önce yazdı:

@amd_turkeyellerine sağlık üstadım yapılan ince ayarlar ve metro arayüzün gereksiz eklentilerinin silinmesine kadar gayet yerinde ve başarılı işler yapılmış. :hi:

Bir ricam var eğer kalıp esd siz elinizde varsa zahmet olmazsa windows 8.1i upload edebilirmisiniz? :blush: (malum windows 7 ve 8.1 sürümleri zayıf özellikli ve nitekim eski bilgisayarlara gerekli oluyor genellikle. Bunlarda da esd biliyorsunuz baş belası ) :rolleyes2:

de_palmaoo, 6 saat önce yazdı:

Hocam elinize emeğinize sağlık. çok teşekkürler. Ayrıca 8.1 esd siz için şimdiden teşekkür ederim.

İyi günler dileklerimle...

Arkadaşlar buyrun ESD siz versiyon. 3,26 GB Mediafire

Spoiler

81ProNis21.iso 3,26 GB

CRC32: 77F08DB2
MD5: C4BDB77A80FD251BC07C184EA56D4C34
SHA-1: DDB37BB773C3C2ADF6FC4C4864CE5B9FF0FB9220

Please register to see this content.

• Like 1
  • Thanks 2

amd_turkey, 4 saat önce yazdı:

Arkadaşlar buyrun ESD siz versiyon. 3,26 GB Mediafire