Jump to content

Dünyanın En Hızlı Internet Tarayıcısı Için Buraya Gelin!

forjest
 Share

Tarayıcıdan memnun kalanlar anket  

16 members have voted

1. 1. Tarayıcıdan memnun kaldınızmı?

• Memnun kaldım
    • İşimi görmekte
    • Fena sayılmaz
    • Beklediğim gibi değildi

Recommended Posts

forjest, 1 saat önce yazdı:

İnternette gezinirken denk geldim burada sizlerle paylaşıma açayım dedim tarayıcımız Thorium adlı tarayıcı adında "Chromium" tabanlı olan internet tarayıcısıdır açılış ve kapanış hızları müthiş bir tarayıcı arkadaşlar fazla uzatmadan linkleri ekleyeyim aşağıya. Program açık kaynaklı bir projedir. Chrome eklentileriyle tamamen uyumludur arkadaşlar Memnun kalmanız dileklerimle saygılarımla.

Kaynak Linkler:

Please register to see this content.

VİDEOLU TANITIM:

İçeriği Görüntüle

okdr ümitlendirdiki chrome geçemedi :( yaptıgım testleri atim üstadım i5 3470 işlemci 16gb ddr3 1600 mhz ram 256 gb ssd asus gtx 1050 2gb gddr5 128bit cihazda var bide 

chrome.png.caef212ddbc5bcedba9bce3f039a0310.pngthorium.png.a8ab92df66f42c57b1aeb12b6208add4.png

Edited by efsane01h
  • Like 1

AdemYakups dediği gibi önemli olan daha güvenli olması hızlı olması ssd ram yeterli seviyede olması internetinde iyi hızda olması zaten hızlı olacaktır tarayıcıya 10 20 eklenti kurarsak tabi ram den yiyecek bir tık yavaşlık olacak.

• Like 1

Genel tüm siteler için reklam engelleyicisi stabil çalışan (güncel youtube reklam ilkelerine ayak uyduran), ücretsiz vpn hızlı ve stabil olan. Performans konusunda pc yi üzmeyen en iyi tarayıcı hala Opera gibi :) 

Alternatif olarak LibreWolf iyidir.

• Like 4

TosunPASA, 25 dakika önce yazdı:

Arch repolarında var mıdır sayın hocam ? Şuan W11'deyim de.

Tüm işletim sistemleri için var 

RPM PAKETİ: 

DEB PAKETİ: 

•   Dino Game
  •   Kiwi IRC Logo
  •   Linux Tux Logo
  •  Apple Logo
  •   Raspberry Pi Logo
  •   Android Logo
  •   Windows 7 Logo
  •   Animated Windows Flag
  •   AVX2 Logo
  •   ARM Logo
  •   Thorium Icon
  •   ThoriumOS Icon
  •   NetLog Viewer Icon
  •   GitHubStat v2
  •   
  •  - A website by   Peace Symbol
  • Please register to see this content.

Edited by forjest

kocamanadam, 36 dakika önce yazdı:

Kıymetli arkadaşlarım bunun son sürüm 64 bit linki varsa rica edebilir miyim?Bu linklerden bir şey anlamadım.

Buyrun, 

Edited by cmlacla
  • Like 2

Tüm internet tarayıcılarının hızında birinci etken internet hızınızdır. en az 100 mbps hızınız varsa ve adblock kullanıyorsanız tüm tarayıcılar hzılıdır. Tabi sunucunun da hızlı olması lazım.

Ben Firefox kullanıyorum yıllardır. Bir türlü vazgeçemedim. Daha hızlı tarayıcılar vardır. Ama bana göre en kullanışlısı Firefox. Tüm sitelere giriş şifrelerim orada kayıtlı çünkü.

Ha bu arada bankacılık hariç tabi. :))

TosunPASA, 13 saat önce yazdı:

Arch repolarında var mıdır sayın hocam ? Şuan W11'deyim de.

Aur da var.

• Like 1

AdnanGumus, 23 saat önce yazdı:

AdemYakups dediği gibi önemli olan daha güvenli olması hızlı olması ssd ram yeterli seviyede olması internetinde iyi hızda olması zaten hızlı olacaktır tarayıcıya 10 20 eklenti kurarsak tabi ram den yiyecek bir tık yavaşlık olacak.

Aga 256gb ssd var internet 75e 20 upload tarayicida 3 eklenti var adguard adguard extra bide idm ramde 16 gb ddr3 1600 mhz ilk teste 106 ondan sonra 104 ondan sonra 85 bu site kafasina gore test ediyo gibime geliyor 

• Haha 1

efsane01h, 1 dakika önce yazdı:

Aga 256gb ssd var internet 75e 20 upload tarayicida 3 eklenti var adguard adguard extra bide idm ramde 16 gb ddr3 1600 mhz ilk teste 106 ondan sonra 104 ondan sonra 85 bu site kafasina gore test ediyo gibime geliyor 

Bende çözemedim

100/20 internetim var, PC aşağıda testte 90'ı geçemedim. Sonra bi ara 190 çıktı ama anlamadım bi dümen var gibi :hadiya:

SRWare Iron Browser fazlasıyla yetiyor dahili yedek alma ilede eklentiler yer imleri birebir yedek alabiliyor. Hızlı bir tarayıcı olmakla birlikte gizlilik gede önem veriyor. 

Buradan tarayıcıların değerlendirmelerine bakabilirsiniz. Brave de kullandım ama bu daha rahat geldi kullanımı bana.

QiVPJ9.png

Edited by Alphonso_Elric
  • Like 1

Alphonso_Elric, 53 dakika önce yazdı:

SRWare Iron Browser fazlasıyla yetiyor dahili yedek alma ilede eklentiler yer imleri birebir yedek alabiliyor. Hızlı bir tarayıcı olmakla birlikte gizlilik gede önem veriyor. 

Buradan tarayıcıların değerlendirmelerine bakabilirsiniz. Brave de kullandım ama bu daha rahat geldi kullanımı bana.

Ustam dahili yedek alma nasıl oluyor tarif edebilirmisiiz