Jump to content

Kapalı Kalma Sebebi

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Administrator
Bir kaç gündür forumumuz kapalıydı. Windows sunucuya geçiş esansında kurulum aşamasında kestiremediğimiz bazı sorunlar oldu. Defalarca baştan kurmak zorunda kaldık. Bunun üstünde dns sorunlar da eklenince bizim için bir kaç gece uykusuz geçti.

Ama sonunda geri geldik. Tüm üyelerimizden özür dileriz.

Tnc Team

• Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hayırlısıyla tnc tekrar geldi.allah kolaylık versin.İnşallah bir daha sorun cıkartmaz.

• Editor

Yemeği tuzsuz ya da sevdiğin baharatları atmadan yiyebilirsin.Ama birşeyler hep eksik kalır.Benim için internet yemekse, tnctr.com da baharatı "bir nevi damak tadı" emeklerinize sağlık.

Kaç gündür yemediğim halt kalmadı; dns değiştirmek, host dosyasıyla oynamak, spyware taraması yaptırmak... Bugün de hiç umudum yoktu ama elim gidiverdi bakayım TNC-TR açılacak mı diye; şükür açıldı :) Emeği geçenlere teşekkürler.

[quote name='sk8er_boi' date='23 March 2011 - 14:20 ' timestamp='1300883431' post='982243']
Bir kaç gündür forumumuz kapalıydı. Windows sunucuya geçiş esansında kurulum aşamasında kestiremediğimiz bazı sorunlar oldu. Defalarca baştan kurmak zorunda kaldık. Bunun üstünde dns sorunlar da eklenince bizim için bir kaç gece uykusuz geçti.

Ama sonunda geri geldik. Tüm üyelerimizden özür dileriz.

Tnc Team
[/quote]

slm sizin bu sıkıntınızı aşmanıza çok sevinmekle birlikte bize çok önemli gerçeği öğretti pc başındaki hayatımıza ne kadar katkıda bulunduğunuzu bu site olmadan sanki mahrumiyet bölgesine düşmüş gibi izlenim edindim bügün pc konusunda her şeyi bu sitedeki arkadaşlardan öğrenip yıllardır buradan edindiğim sistemler dosyalar sayesinde çok kaliteli ve masrafsız pc kullanabiliyorum bir çok siteye üyeliğim var ama bu site kadar güncel ve uzman olamadılar neyazıkki bakın ben 52 yaşındayım 8 yıldır pc kullanıyorum ama şu anda sizlerden aldığım bilgilerle çevremdeki pc lerin sorunları olduğunda evime kasaların biri gidip biri geliyor sayenizde kurduğumuz sistemleri çarşıdaki formatçılar bile kuramıyorlar yaşımızdan dolayı biz pc kullanmasını bilmeyiz ya ama sizlerden aldıklarımı döktürdüğümde hadi ya demekten kendilerini alamıyorlar sen nereden öğrendin hani şöyle bir kanı var pc gençlerin işi bizler radyoyla büyüdük ya işte ben kafalardaki bu duvarları yıkıyorum sayenizde ama bende az değilim yani eğer ben meslek hayatımdada öyleyim bir iş yapacaksam bir numara olmalıyım sanatkarım dalını açıklamak istemiyorum ama çok meşhurum şimdi pc konusundada çevremde çok meşhurum sayenizde bana bu olanakları sağladığınız için farklı olmayı yaşattığınız için size minnettarım sizlerle gurur duyuyorum bu ülkenin geleceğisiniz ve bu ülkeyi daha daha daha çağdaş yapacağınıza çok eminim burada emek harcayan yararlı işler yapan bütün gençlerin gözlerinden öpüyorum bakın bu siteyi bir şekilde kazaya uğratırsanız size hakkımı helal etmem bilesiniz sevgi ve saygılarımla

Edited by the67

Bence hayatımızda ne kadar önemli bir yere sahip oldugunu bir kez daha anlamış olduk TNCTR' nin. Eksikliğini fazlası ile hissettik diyebilirim.Forumdan fazlası ile faydalanan hepimizin birşeyler yapması lazım diye düşünüyorum,düşünün ki bize neler kazandırdı,hayatımızda nasıl kolaylıklara imza attı.Daha iyi şartlarda kullanabilmemiz için küçükte olsa maddi destegimizi esirgemeyip bağışta bulunmazlıyız.Kaldı bir paket sigara bile 5 tl iken ve hergün buna maddiyat ayırabiliyorsak neden olmasın.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...