Jump to content

Windows 10 Yıl Dönümü Güncellemesi Hataları

MaDTuRk
 Share

Recommended Posts

1 dakika önce, KenanK yazdı:

sanki WD lerde problem yaratıyormuş gibi geldi bana da. sorunu yaşayanlarda gördüğüm kullandığı disk hep WD :D bendeki flashlar NTFS ve FAT32 onları okuyor çünkü sorunsuz.

Hadi ya :D bendeki seagate hdd var onda böyle oluyor flashlarda da durum böyle sadece hdd ile sınırlı kalmıyor usb ve ntfs olmasıyla böle oluyor

2 dakika önce, winvistafiko yazdı:

Hadi ya :D bendeki seagate hdd var onda böyle oluyor flashlarda da durum böyle sadece hdd ile sınırlı kalmıyor usb ve ntfs olmasıyla böle oluyor

Enteresan, bendeki 2 Flash Sandisk sorunsuz, Corsair de sorunsuz. Silicon Power harici sorunsuz. WD Harici sorunlu şuan. ilginç olaylar :D Microya akıl ermiyor. 

4 dakika önce, KenanK yazdı:

Enteresan, bendeki 2 Flash Sandisk sorunsuz, Corsair de sorunsuz. Silicon Power harici sorunsuz. WD Harici sorunlu şuan. ilginç olaylar :D Microya akıl ermiyor. 

Haydaa harbi ya :D ama şöylede bir durum var diskler bilgisayarımda gözükürken format ekranını çağırabiliyoz birde öyle iken format attırsak usb diskleri ntfs ye görcek mi bakalım?

5 dakika önce, dj sms yazdı:

Biri Usb diğeri harici 2 tane Wd kullanıyorum sıkıntı yok.

Donma olayı yeni yüklenen sistemde olur indexleme çalıştığından belli bir süre sonra düzelmesi gerek.

o zaman bu tezde çürüdü. :D

Edited by KenanK

Diğer ssd üzerinde Enterprise temiz kurulum yaptım yedek lisansımı geri yükledim lisanslandı microsoft hesabımla giriş yaptım baktım etkinleştirme bölümünde digital aktivasyon yapılmıştır diyor hiçbir sorun yok dahada oturaklı geldi bana enterprise bu SSD hard diskime henüz kurulum yapmadım çünkü burası dolu bir pazar günümüde bu sistem için harcayacağım.

Aygıt yönetiminde usb denetleyici sürücüsü Microsoft mu gözüküyor chipset sürücüsü yükleyince örneğin intel şeklinde değişmesi lazım chipset yükleyip usb denetleyici sürücüsü bu şekilde güncellenip ginede hata alan varmı arkadaşlar biri bi görev yöneticiden bakıp yardımcı olabilir mi

Ben bu Intel veya AMD nin yıldönümüne özel güncellenmesini beklemeyeceğim. Herşey Windows'un suçu zaten. Kurulum sırasında aygıtı yedeklemiş silmiş ve yeniden kurmuş. Oda şimdi kaldırıp kursam dahi yaramadı. GG PC.

sıfır yenilikle gelen yıl dönümü sürümünü kurar kurmaz logitech kablosuz farem afalladı bende pili zayıfladı diye bi köşeye attıydım.bir de laptopuma (4-5 ay önce) w10 kurduktan bir müddet sonra touchpad arızalanmıştı.henüz haricileri ve flashları denemedim ama çoğu kişi sıkıntı yaşadığına göre biz de muhtemelen yaşarız.ve bu gidişle w10 nun stabil bir sürümü çıkmayacak gibi.

Edited by mabdussamed

arkadaş pc kırmama az kaldı.donuyor bu sürekli.temiz kurulum yaptım olmadı.

teknoloji haber sitelerine bile haber olmuş bu donma sorunu.nedendir neyden kaynaklanır açıklama da yok

lanet olsun ya nerden geçtim bu 10!a.

Bir saat önce, wMwMw yazdı:

Hocam sizde de pil sorunumu var :)

Benim sorunum yok. Micro enerji tasarruflu peşinde de. Benim buna ihtiyacım yok mesela. Böyle yapacaksa Laptop için ayrı Masaüstü için ayrı iso çıkarsın.