Jump to content

Windows 10 Kendi Msdn Iso'nuzu Yapma & Düzenleniyor....

efe34
 Share

Recommended Posts

melihasliyuksek, 7 dakika önce yazdı:

2004 sürümü hangisi ?

19041.153 veya 173

172 (sanırım) ve 153 denedim 2 sinde de mavi ekran aldım

173 ün slow ring olduğu söyleniyor

yarın deneyeceğim

diğer 2 sinde ilk restartta yedim mavi ekranı

hiç bir şekilde açılmadı 2 si de 2. defa

hammer1284, 25 dakika önce yazdı:

En son windows 10 pro için hangisini seçmeliyim?

19h2 yani 1909 son sürümünü öneririm stabilite olarak-20h1 oturmadı bence -en zaından bende öyle-yarın son kez 19041.173 sürümünü deneyeceğim

1909 da en son sürüm hangisi bilmiyorum (18363.753 müş)

şu linkte var tüm sürümlerle ilgili bilgiler (işyerindeyim-bende açılmıyor şu an.

Please register to see this content.

Edited by efe34
  • Like 1

@efe34 Hocam geçen gün siteye girip indirmiştim ama bugün sizin paylaşıma baktım yol ve mantık aynı. Çok başarılı ve kesinlikle tavsiye ederim, paylaşım için de ayrıca teşekkür ederim. Bugün  Windows 10 Version 1909 (18363.778) pro kurdum ve ardından debotnet ile sistem bakımı yaptım. Size geçen gün dediğim gibi güncelleme ve defender durdurduktan sonra mpedit.msc ile tamamen kapattım ve inanın ltsc versiyonunda olan performansı geçtim çok memnun kaldım. Kurulumdan sonra sistem yedeği alıp denemenizi tavsiye ederim. 

• Like 3

Klasör Yolunda Ve Klasör Adında Boşluk Ve Türkçe Karakter Olmasın. Diyorsunuz klasörü nereye açmalı ve ne isim vermeliyiz.

Sürekli

'' Current directory contains spaces in its path.
Please move or rename the directory to one not containing spaces.
Press any key to continue...''

diye uyarı yazısı çıkıyor.

Burak47, 6 dakika önce yazdı:

Klasör Yolunda Ve Klasör Adında Boşluk Ve Türkçe Karakter Olmasın. Diyorsunuz klasörü nereye açmalı ve ne isim vermeliyiz.

Sürekli

'' Current directory contains spaces in its path.
Please move or rename the directory to one not containing spaces.
Press any key to continue...''

diye uyarı yazısı çıkıyor.

Dosyaları çıkardığınız dizinin adında boşluk olmasın en garantisi C:\w10 şeklinde klasöre dosyaları çıkarıp cmd dosyasını çalıştırın

awengers44, 9 saat önce yazdı:

@efe34 Hocam geçen gün siteye girip indirmiştim ama bugün sizin paylaşıma baktım yol ve mantık aynı. Çok başarılı ve kesinlikle tavsiye ederim, paylaşım için de ayrıca teşekkür ederim. Bugün  Windows 10 Version 1909 (18363.778) pro kurdum ve ardından debotnet ile sistem bakımı yaptım. Size geçen gün dediğim gibi güncelleme ve defender durdurduktan sonra mpedit.msc ile tamamen kapattım ve inanın ltsc versiyonunda olan performansı geçtim çok memnun kaldım. Kurulumdan sonra sistem yedeği alıp denemenizi tavsiye ederim. 

Zaten Üstad: MDL de UUP yönteminin .esd den İSO yapmaya göre daha sağlııklı olduğu konuşulmuştu sanki-

Edited by efe34
  • Thanks 1

melihasliyuksek, 4 saat önce yazdı:

Ben işimi garantiye aldım 19041.1 indirdim direk :) Rufusla atıyorum şu an usb ye .

stabil olmama ihtimali yüksek -son slow ringi kurmanızı tavsiye ederim

işteyim yarın 173 ü deneyeceğim

mac book mücadelemi sonlandırabilirsem. (laf aramızda linux tabanlı gibi ama çok yüksek seviyede güvenlik önlemleri var. başedemiyorum: iphone tel şifre kırmak için 36 saat uyumadan uğraştım: ki unutulan şifre için: illegal bir şey için değil)

Edited by efe34

linkinden aria2 yi seçip yanılmıyorsam altı sürüm indirdi, ancak son ikinci işlemi yaparken hata verdi ama işlemi tamamladı sıfıra bas bitir dedi.

İndirdiği Klasöre  gittim UUPs yazan klasörü açtım indirdiği bir sürü dosya var ama iso yok.

Ne yapmalıyım.

Burak47, 12 dakika önce yazdı:

linkinden aria2 yi seçip yanılmıyorsam altı sürüm indirdi, ancak son ikinci işlemi yaparken hata verdi ama işlemi tamamladı sıfıra bas bitir dedi.

İndirdiği Klasöre  gittim UUPs yazan klasörü açtım indirdiği bir sürü dosya var ama iso yok.

Ne yapmalıyım.

Kullanmayacağım versiyonların işaretini kaldırıp indiriyorum ve komut işlemini çalıştırdıktan sonra gerekli ise web siteleri dışında sistemde herhangi bir işlem yapmıyorum.

Size tavsiyem işlem esnasında sisteminize müdahelede bulunmayın ve bu işlemi temiz sistemde yapın.

Burak47, 9 saat önce yazdı:

Ne yapmalıyım.

Klasör root dizininde veya masaüstünde olmalı.

Tekrar cmd dosyasını yönetici olarak çalıştır. Ardından inen dosyalar pas geçilip yarım kalanlar inecektir ve iso oluşacaktır. Bu tür hatalar oluşabiliyor internet kopmalarına bağlı olarak. Normal bir durum.

Güvenlik yazılımları devre dışı olarak kullanmak daha mantıklı olacaktır.

Edited by MrRush
  • Like 3

MrRush, 57 dakika önce yazdı:

Klasör root dizininde veya masaüstünde olmalı.

Tekrar cmd dosyasını yönetici olarak çalıştır. Ardından inen dosyalar pas geçilip yarım kalanlar inecektir ve iso oluşacaktır. Bu tür hatalar oluşabiliyor internet kopmalarına bağlı olarak. Normal bir durum.

Güvenlik yazılımları devre dışı olarak kullanmak daha mantıklı olacaktır.

Hocam 173 den yine mi slow update oldu- kaçırdım-tekrar deneyeceğim de 20 h1 i

MrRush, 15.04.2020 - 10:47 yazdı:

152 den 207 ye geçti.

yine mavi ekran aldım : bu kez inat edip: repaire yaptım: sorun yoktu (edit.) 2-3 restartta : şu an sürekli mavi ekran?

Edited by efe34

hammer1284, 15.04.2020 - 07:51 yazdı:

19041.207.200409-1713.VB_RELEASE_SVC_PROD1_CLIENTMULTI_X64FRE_TR-TR 

Yükledim stabil ve hızlı öneririm. AMD işlemcim.

Ben iki AMD sistreme kurdum ikisi de restartta mavi ekran veriyor açılırsa kullanışlı ve akıcı olmuş sistyem aslında

1. sistem: ilk nesil ryzen 1800x işşlemci  2. sistem son nesil am4 : 3700x işlemci       2 anakartta asuss crosshair VI ve VIII

çok ilginç. 20h1 tüm sürümlerde yaşadım bu sorunu?

awengers44, 14.04.2020 - 21:20 yazdı:

debotnet ayarları yedeği alınabiliyor mu ve tek tıkla uygulanabiliyor mu-kurcalamaya fırsat olmadı daha programı

efe34, 58 dakika önce yazdı:

debotnet ayarları yedeği alınabiliyor mu ve tek tıkla uygulanabiliyor mu-kurcalamaya fırsat olmadı daha programı

Hayır hocam yedeği alınmıyor, her çalıştığında sistemi check ediyor ve ayarları tek tek seçip Run seçeneği ile başlatmış oluyoruz. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...