Jump to content

Askere Gidiyorum Hakkınızı Helal Edin

HakanAlbayrak
 Share

Recommended Posts

[b][font="Verdana"][color="#FF0000"][center][size="4"]Arkadaşkar Tecil'imi Bozdum 2 Hafta Sonra Ayın 22'si Gibi Allah Kısmet Ederse 6. JANDARMA KOMANDO ER EĞİTİM ALAYI KIRKAĞAÇ - MANİSA ...Gidiyorum

Şafak Kagıdımı kım hazırlayacak :) Birkaç yerde gördüm herkes kız arkdaşi ile adını yazmiş içinde 460'a kadar Rakamlar var

Uzun yıllardır Forumdayim . Genelde Hep Aktif Oluyorum iş nedeni ile defalarca Banned Olsamda . Gene Ekmek yediğimiz yeri bırakmak olmazdı bilgisayarcı olmamdaki En güzel yer TNCTR
ailesidir . Emeği Olan herkese Cok T.ederim Gerçekten forum adına Calışan Cok değerli arkadaşlarım var beni sevmeyende vardir Sevende vardir herkes hakkını helal etsin Birisine yanlışım olduysa affolsun kırdıysam özür dilerim uzun bir süre aranızda yokum . Hoşcakalın . . . H.Albayrak.[/size][/center][/color][/font][/b]

• Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Allah Selamet versin şimdiden Ailen için Allah kavuştursun....

"BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER"
[img]http://www.rzrarti.com/wp-content/uploads/2008/03/911.png[/img]

Şimdiden hayırlı tezkereler. Bana sorarsan şafak kağıdını boşver, Denildiği gibi sayılı gün çabuk geçmiyor. Saymamaya özen göster derim :)
Ek olarak; Boyuna asmak için cüzdan satıyorlardır içerde mutlaka 1 tane edin(Tedbir, Paranı yakınında tut).
Sigara içiyorsan, yanına 1-2 karton sigara al, Acemilikte kantin sırası baya uzun oluyor. Eğitim aralarında o sıra sana gelmeyebilir.

Dipnot: Askerlik kısalacakmış, Askerlik kısaldı gibi dedikodulara aldanma. 460 gün bekledim kısalacak diye, Hayret kısalmadı :)

Edited by justpl4y

[quote name='turkergozukara' date='08 February 2012 - 07:30 ' timestamp='1328686235' post='1152200']
manisa kırkağaç'a kuzenim gitti ve dağıtıma geldi ve muş'a çıktı komutanlarının sölediği bana dediği kelime şu ;"burda allah yok ve peygamber izne çıktı." allah yar ve yardımcın olsun kardeşim...
[/quote]

Bence bu kadar korkutmamak lazım.Bende zor bir yerde yaptım lakin ALLAH insana dayanma gücü veriyor.
Kafanın alamayacağı çok saçmalıklar göreceksin.İşin oluruna gitmeye çalışırsan senin için daha iyi olur.
Komutanlar bir acayip gelecek, diyeceksin ki bu kadar kalas adamın burda ne işi var ama yapacak birşey olmayacak.
Askeri tabirle biraz yumuşatıyorum "Paşa paşa" emirleri yerine getireceksin.Ama fazla da ezdirme komutanlara kendini hakkını ara.

Ama bitince şunu farkedeceksin saçma yada değil bu ülkenin her bir vatandaşının bu borcu ödemesi gerektiğine kanaat getireceksin.